Projekty 21. storočia 06.03.2019

Projekty 21. Storočia je platforma  ktorej cieľom je zdieľať  skúsenosti  úspešných ľudí z rôznych oblastí. Seminár, ktorý sa uskutoční dňa 06.03.2019 o 17:00 v košickej Tabačke  sa koná pod záštitou Young Crew Slovakia

Young Crew je iniciatívou IPMA, ktorá je zameraná na rozvoj budúcich lídrov. Predstavuje medzinárodnú sieť mladých nadšencov pre projektové riadenie a osobný rozvoj. Je to platforma pre mladých profesionálnych projektových manažérov a študentov do 35 rokov, ktorí radi rozvíjajú svoje schopnosti a neustále hľadajú možnosti učiť sa od najlepších.

Naša misia je poukázať na nové trendy v projektovom riadení a ponúkať možnosti vyskúšať si nástroje projektového manažmentu v praxi pre všetkých záujemcov o projektové riadenie a osobný rozvoj.

Naším cieľom je metodicky a riadene rozvíjať odborné schopnosti členov IPMA Young Crew Slovakia a záujemcov o projektové riadenie prostredníctvom otvárania štrukturovaných odborných diskusií s tématikou projektového manažmentu, organizovaním odborných stretnutí a networkingových podujatí.

Seminár Projekty 21. Storočia obsahuje  tri tematické bloky  : Business , Motivation a Soft Skills, ktorým sa budu venovať  nasledujúci rečníci:

Tému Projekty v biznise  ako prvý predstaví Gabriel Galgóci, generálny riaditeľ a riaditeľ zákazníckeho centra sieťových služieb, AT&T Global Network Services Slovakia a následne tému uzavrie v poradí druhý hosť Branislav Adamovič, Head of Rollout Management Connectivity at T-Systems Slovakia s.r.o.. Projektom v kultúre sa bude venovať tretí rečník Michal Hladký, riaditeľ Creative Industry Košice, člen predstavenstva The European Creative Business Network (ECBN) a svoje skúsenosti odovzdá aj v poradí štvrtý hosť Marián Čekovský, spevák, skladateľ a hudobný. Seminár uzavrie témou Projektov v športovej oblasti posledný hosť  Branislav Koniar, Managing director Progress Promotion a riaditeľ Medzinárodného maratónu mieru. Ďalšie podrobnosti o rečníkoch, programe, registrácii, ako aj iné užitočné informácie nájdete na stránke eventu: http://www.21centuryprojects.eu/. Tešíme sa na Vás!

Projekty 21 storocia_poster (2)

21.2.2019
 

Pridaj koment